Положення про управління освіти Подільської районної в місті Київ державної адміністрації

Керівництво
Начальник управління освіти Сидоренко Олексій Миколайович 425-42-21 каб. 415
Години прийому: четвер з 14-00 до 17-00
Заступник начальника управління — начальник відділу з питань загальної середньої та дошкільної освіти Кулагіна Валентина Миколаївна 425-01-45 каб. 417
Заступник начальника управління — начальник відділу юридичного та кадрового забезпечення Лютий Денис Сергійович 425-21-06 каб.418

Приймальня

Секретар Саймуддінова Наталія Вікторівна 425-04-77 каб. 415а
АСКОД Ягодіна Наталія Вадимівна 425-42-21 каб. 415а
Структурні підрозділи

Відділ юридичного та кадрового забезпечення

Начальник відділу Лютий Денис Сергійович 425-21-06 каб.431
Головний спеціаліст Пятковська Анна Олегівна 425-21-06 каб.431
Головний спеціаліст Архипова Вікторія Олександрівна 298-22-43  425-31-60 каб.431
Головний спеціаліст Резнік Сергій Юрійович 298-22-43  425-31-60 каб.431
Головний спеціаліст Власенко Олександра Валентинівна 298-22-43  425-31-60 каб.431
Відділ з питань загальної середньої та дошкільної освіти
Начальник відділу Кулагіна Валентина Миколаївна 425-01-45 каб. 417
Головний спеціаліст Олейник Ірина Андріївна
463-59-76
Головний спеціаліст Савчук Тетяна Анатоліївна 425-00-96

Відділ з виховної роботи та безпеки життєдіяльності

Начальник відділу Кузьменко Валентина Миколаївна 425-25-66 каб. 437
Головний спеціаліст Шевцова Жанна Михайлівна 463-75-85 каб. 437
Головний спеціаліст Сухоярська Інна Іванівна 463-75-85 каб. 437
Головний спеціаліст Боровик Юлія Олегівна 463-75-85 каб. 437

Відділ інформаційно-аналітичного та документального забезпечення

Начальник відділу 463-70-27 каб. 431а
Провідний інспектор Пешко Світлана Михайлівна 425-00-96 каб. 430
Провідний інспектор Головач Галина Іванівна 463-59-76 каб. 417
Провідний інспектор Шаміна Олена Георгіївна 463-59-76 каб. 417
Провідний документознавець Тищенко Людмила Олексіївна 463-70-27 каб. 430
Провідний документознавець 463-70-27 каб. 430

Група централізованого господарського обслуговування закладів освіти

Начальник Шевчишин Віталій Ярославович 425-31-18 каб. 433
Техніки Левченко Аліна Сергіївна

Поліщук Вікторія Віталіївна

425-31-18 каб. 435
Провідний спеціаліст Сущенко Олег Анатолійович 425-31-18 каб. 433
Інженер І-ї категорії Вольніченко Володимир Пилипович 425-31-18 каб. 433
Інженер ІІ-ї категорії Квашук Олександр Яковлевич 425-31-18 каб. 433

Централізована бухгалтерія

Головний бухгалтер Олійник Ольга Михайлівна 425-31-04 каб. 416
Заступник головного бухгалтера Султанова Інна Вікторівна 463-75-69 каб. 428
Керівник економічного відділу Король Олена Вікторівна 425-89-12 каб. 428
Керівник фінансового відділу 425-03-60 каб. 428
Керівник матеріального відділу Гоненко Евеліна Леонідівна 298-22-29 каб. 434
Юдахіна Анна Володимирівна 298-22-32 каб. 434а
Мурава Ірина Петрівна 298-22-32 каб. 434а
Керівник відділу нарахування заробітної плати Крюковська Катерина Іванівна 298-22-27 каб. 432а
Керівник відділу харчування Скуратовська Валентина Федорівна 425-89-11  каб. 436
Група з проведення державних закупівель
Фахівці групи
e-mail: podil_zakypivli@ukr.net
Хижчук Світлана Сергіївна 425-15-02 каб.436
Овчаренко Жанна Євгенівна 425-41-03 каб.436
Довгун Ірина Володимирівна 425-15-02 каб.436
Апекіна Анна Вікторівна 298-22-23 каб.436
Група нарахування батьківської плати
 Фахівці групи Кірік Наталія Петрівна 425-89-13  каб.419
Бабич Валентина Василівна 425-89-13 каб.419
Архів
вул. Білицька,  55 (санаторна школа-інтернат № 19)
Вт. 8.30-12.00  Чт. 13.00-15.30 Бордюг Тетяна Василівна (050) 194-37-72

Районна організація профспілки працівників освіти і науки

Голова профспілки Ткач Галина Володимирівна 425-31-62 каб. 430а
Бухгалтер Бойко Тетяна Йосипівна 425-31-62 каб. 430а

Інклюзивно-ресурсний центр №7 Подільського району м.Києва

(пров. Цимлянський, 2)

Директор Нікітюк Ольга Олександрівна

(044) 425-50-55

(096) 624-35-12