З днем народження вітаємо!

01.01.1962

Ващенко Світлана Яківна

Дошкільний навчальний заклад № 163 ясла-садок компенсуючого типу (санаторний) Подільського району м. Києва
04.01.1978

Тичина Ірина Григорівна

Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (санаторний) № 556 Подільського району м. Києва
05.01.1963

Телегіна Вікторія Григорівна

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Ліцей № 100 «Поділ»» Подільського району м. Києва
06.01.1957

Прищепа Людмила Артемівна

Дошкільний навчальний заклад загального типу №25 «Первоцвіт» Подільського району м. Києва
09.01.1971

Шевцова Жанна Михайлівна

Головний спеціаліст відділу з виховної роботи та безпеки життєдіяльності управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
10.01.1963

Кошова Наталія Олександрівна

Дошкільний навчальний заклад №72 (дитячий садок компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з порушенням зору) Подільського району м. Києва
10.01.1968

Овчаренко Жанна Євгеніївна

Бухгалтер І категорії групи з обліку бюджетних зобов’язань та проведення  публічних закупівель централізованої бухгалтерії управління освіти
12.01.1958

Пустовіт Людмила Леонідівна

Дошкільний навчальний заклад загального типу № 120 Подільського району м. Києва
15.01.1989 Апекіна Анна Володимирівна Керівник групи з обліку бюджетних зобов’язань та проведення  публічних закупівель централізованої бухгалтерії управління освіти
16.01.1988

Ягодіна Наталія Вадимівна

Секретар управління освіти
18.01.1983 Сердюк Анна Андріївна Бухгалтер І категорії фінансової групи централізованої бухгалтерії управління освіти
21.01.1979

Ступнікова Надія Олександрівна

Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (санаторний) №399 Подільського району м. Києва
23.01.1971

Антонюк Катерина Василівна

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 5 ім. Я.П. Батюка» м. Києва
25.01.1975

Гриша Ольга Олександрівна

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 114 з поглибленим вивченням англійської мови» Подільського району м. Києва
26.12.1997

Лютий Денис Сергійович

Начальник відділу  юридичного та кадрового забезпечення управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
28.01.1952 Стопа Галина Володимирівна Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Середня загальноосвітня школа № 156» Подільського району м. Києва
28.01.1968 Денисюк Лариса Федорівна Загальноосвітній навчальний заклад «Спеціалізована школа-дитячий садок І ступеня  “Дивоцвіт”» Подільського району м. Києва
29.01.1945 Охріменко Валентина Микитівна Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів «Вечірня (змінна) школа № 2» Подільського району м. Києва