Положення про управління освіти Подільської районної в місті Київ державної адміністрації

Керівництво
Начальник управління освіти Сидоренко Олексій Миколайович 425-42-21 каб. 415
Години прийому: четвер з 15-00 до 18-00
Заступник начальника управління-начальник відділу економічного, організаційно-кадрового забезпечення закладів освіти 425-21-06 каб. 418

Приймальня

Секретар Мохаммад Інна Миколаївна 298-22-44

298-22-28

каб. 415
АСКОД Ягодіна Наталія Вадимівна 298-22-44

298-22-28

каб. 415
Структурні підрозділи
Головний спеціаліст — юрисконсульт Лютий Денис Сергійович 298-22-43 каб.431

Відділ економічного, організаційно-кадрового забезпечення закладів освіти

Головний спеціаліст Пятковська Анна Олегівна 298-22-43  каб.431
Головний спеціаліст Боровик Юлія Олегівна 298-22-43  каб.437
Відділ з питань загальної середньої та дошкільної освіти
Начальник відділу Кулагіна Валентина Миколаївна 298-22-46 каб. 417
Головний спеціаліст Олейник Ірина Андріївна
298-22-46

298-22-38

Електронна черга

(дошкільна освіта)

Кузьменко Олена Миколаївна 298-22-26 каб. 430

Відділ з виховної роботи та безпеки життєдіяльності

Начальник відділу Кузьменко Валентина Миколаївна 298-22-36

298-22-26

каб. 437
Головний спеціаліст Шевцова Жанна Михайлівна 298-22-36

298-22-26

каб. 437
Головний спеціаліст Сухоярська Інна Іванівна 298-22-36

298-22-26

каб. 437

Районний науково-методичний центр
e-mail: podol-metod@ukr.net

Директор Воробей Світлана Йосипівна 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Заступник директора Сидорчук Анна Володимирівна 298-22-48

298-22-49

каб. 431а

Методисти

Методист з кадрових питань Власенко Олександра Валентинівна 298-22-43 каб. 431
Методист з інклюзивного навчання Зимовченко Вікторія Валеріївна 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з російської мови та зарубіжної літератури Святенко Олексій Пилипович 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з питань початкової освіти Терещенко Олена Василівна 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з предметів художньо-естетичного циклу та бібліотечного фонду Бучина Олена Феліксівна 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист психологічної служби Луценко Олена Володимирівна 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з української мови та літератури Ярош Вікторія Олександрівна 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з фізичного виховання Потьомкіна Ірина Генріхівна 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з предметів суспільно-гуманітарного циклу Лоха Людмила Олексіївна 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з математики та інформатики Луцак Вадим Васильович 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з фізики та астрономії Сіпій Володимир Володимирович 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з предмету «Захист Вітчизни» Лисаченко Володимир Васильович 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з предметів іноземної філології Габора Людмила Іллівна 298-22-48

298-22-49

каб. 431а
Методист з питання експертизи, контролю та нормативно-правового забезпечення  навчально-виховного процесу Головач Галина Іванівна 298-22-46

298-22-38

каб. 417
Методист з питань дошкільної освіти Пешко Світлана Михайлівна 298-22-35

298-22-37

каб. 430
Методист з питань дошкільної освіти Тищенко Людмила Олексіївна 298-22-35

298-22-37

каб. 430
Методист з питань дошкільної освіти Таран Наталія Олександрівна 298-22-35

298-22-37

каб. 430

Група централізованого господарського обслуговування закладів освіти

В.о. начальника Шевчишин Віталій Ярославович 298-22-31

298-22-33

каб. 435
Секретар Юрченко Юлія Володимирівна 298-22-31

298-22-33

каб. 435
Провідний спеціаліст Сущенко Олег Анатолійович 298-22-31

298-22-33

каб. 435
Інженер І-ї категорії Вольніченко Володимир Пилипович 298-22-31

298-22-33

каб. 435
Інженер ІІ-ї категорії Квашук Олександр Яковлевич 298-22-31

298-22-33

каб. 435

Централізована бухгалтерія

Головний бухгалтер Олійник Ольга Михайлівна 298-22-20 каб. 416
Заступник головного бухгалтера Султанова Інна Вікторівна 298-22-21 каб. 428
Керівник економічного відділу Клочай Альона Володимирівна 298-22-40

298-22-41

каб. 428
Керівник фінансового відділу Остапенко Оксана Володимирівна 298-22-42 каб. 428
Керівник матеріального відділу Зубарєва Ольга Володимирівна 298-22-29 каб. 434
Керівник відділу нарахування заробітної плати Крюковська Катерина Іванівна 298-22-27 каб. 432а
Керівник відділу харчування Скуратовська Валентина Федорівна 298-22-30  каб. 436
Група з проведення державних закупівель
Фахівці групи
e-mail: podil_zakypivli@ukr.net
Хижчук Світлана Сергіївна 298-22-23 каб.436
Овчаренко Жанна Євгенівна 298-22-23 каб.436
Довгун Ірина Володимирівна 298-22-23 каб.436
Апекіна Анна Вікторівна 298-22-23 каб.436
Група нарахування батьківської плати
 Фахівці групи Кірік Наталія Петрівна 298-22-34  каб.419
Бабич Валентина Василівна 298-22-34 каб.419
Архів
вул. Білицька,  55 (санаторна школа-інтернат № 19)
Вт. 8.30-12.00  Чт. 13.00-15.30 Бордюг Тетяна Василівна (093) 537-06-57

Районна організація профспілки працівників освіти і науки

Голова профспілки Ткач Галина Володимирівна 298-22-39 каб. 430а
Бухгалтер Бойко Тетяна Йосипівна 298-22-39 каб. 430а

Інклюзивно-ресурсний центр №7 Подільського району м.Києва

(пров. Цимлянський, 2)

Директор Нікітюк Ольга Олександрівна 462-50-55